Laen...

loading icon

Copywriter’i teenus tähendab sõna-sõnalt, nii nagu see inglise keelest eesti keelde tõlgituna on, koopia kirjutamise teenust. Sellist koopiat, millel oleks müügitekstile omast lennukust, võib vaja minna näiteks ettevõtte veebilehel või reklaamtrükisel. Kui ettevõte soovib minna nt Taani messile ja vajab selleks Taani turule suunatud reklaamteksti, soovitame copywriter’i teenuse tellida just Taanist. Sellistes imepisikestes detailides nagu reklaamtrükise materjal, suurus ja värvide valik koos sobivas toonis koostatud tekstiga võib peituda võti, mis avab teie ettevõttele kõik uksed.

Rõõmsad Kliendid
Pakendikeskus
Lääne-Tallinna Keskhaigla
Ingli Sweden
Ida-Tallinna Keskhaigla
Novarc

Tõlkebüroo Swesteng Languages tõlgib meie veebilehe tekste. Tekstid valmivad kiiresti ja ühtki probleemi pole olnud.

MADIS PRINK, TURUNDUSE JA AVALIKE SUHETE OSAKONNA JUHATAJA

LÄÄNE-TALLINA KESKHAIGLA

1

Swesteng Languages OÜ on heas mõttes teistmoodi lähenemisega tõlkebüroo, mis meile hästi sobib. Neilt tellides ja kirju vahetades on tunne nagu oleksime vanad sõbrad. Suhtlemine on meeldiv ja viisakas ning tähtaegadest hoitakse täpselt kinni.

Maarja Martin, E-poe administraator

Pakendikeskus AS

2

Swesteng Languages OÜ on tõlkebüroo, kelle peale saame kindlad olla ja see on meile oluline. Tõlketööd valmivad kiiresti ja tähtaegselt ning tulemus on kvaliteetne. Teenindus on sõbralik, kiire ja professionaalne.

Piret Ree, Ekspordi müügijuht

INGLI SWEDEN/ Jaan Ingel AB

3
Esita päring
Kui soovid meiega koostööd teha, siis kliki allolevale nupule!